اخبار استان ها

اخبار خبرگزاری پهپاد نیوز

پایگاه خبری پهپاد نیوز، اخبار پهپاد؛ پهپاد نیوز- رییس محیط زیست شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس گفت: با هدف پایش و حفاظت از عرصه محیط زیست و نگهداشت منابع طبیعی، از خدمات فناوری نوین پهپاد در این مجتمع گازی استفاده شد. به گزارش روز سه‌شنبه  شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد ایرج اجلالی افزود: پالایشگاه خانگیران سرخس به عنوان نخستین […] نوشته محیط زیست پالایشگاه خانگیران با پهپاد پایش شد اولین بار در پهپاد نیوز. پدیدار شد.

پایگاه خبری پهپاد نیوز، اخبار پهپاد؛ پهپاد نیوز- Insider Intelligence هزاران گزارش پژوهشی ، نمودارها و پیش بینی های مربوط به صنعت ارتباطات و فناوری را منتشر می کند. در زیر برخی از اطلاعات مربوط به وضعیت فعلی بازار پهپادها آمده است.   هوش BI پهپادها یا هواپیماهای بدون سرنشین به سرعت در حال افزایش محبوبیت هستند. آنها هنوز در مرحله […] نوشته فناوری پهپاد برای مصارف تجاری ، صنعتی و نظامی در سال ۲۰۲۰ و برنامه های آینده استفاده از پهپاد اولین بار در پهپاد نیوز. پدیدار شد.

پایگاه خبری پهپاد نیوز، اخبار پهپاد؛ پهپاد نیوز- با شیوع ویروس کرونا برخی شرکت‌های دانش‌بنیان در مازندران با تغییر خط تولید و یا راه‌اندازی خط تولید جدید نسبت به تامین وسایل بهداشتی مورد نیاز مردم اقدام کردند. با شیوع ویروس کرونا در کشور و نیاز عموم مردم به برخی اقلام پزشکی و بهداشتی مانند ماسک، دستکش، محلول ضد عفونی‌کننده و موارد […] نوشته کرونا و نقش شرکت‌های دانش‌بنیان پهپادی و تولید وسایل بهداشتی اولین بار در پهپاد نیوز. پدیدار شد.

پایگاه خبری پهپاد نیوز، اخبار پهپاد؛ پهپاد نیوز- ربات‌ پرنده آتش‌نشانی در طرح آزمایشی، فضاهای عمومی شهر کاتوویتس در لهستان را ضدعفونی می‌کند. به نقل از نیوز، در یکی از شهرهای لهستان، روش آزمایشی جدید برای ایمن‌سازی فضاهای شهری شهروندان و گردشگران به کار گرفته‌شده است. پهپادها در این شهر، نیمکت‌های شهری را در مناطقی مانند بازارهای فروش، ضدعفونی می‌کنند. این […] نوشته پهپاد آتش‌نشانی فضاهای شهری را ضدعفونی می‌کند اولین بار در پهپاد نیوز. پدیدار شد.

پایگاه خبری پهپاد نیوز، اخبار پهپاد؛ پهپاد نیوز- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر گفت: با بکارگیری چهار فروند پهپاد ناوگان هوایی این اداره‌کل برای مدیریت و پایش مناطق زیست محیطی تشکیل شد. فرهاد قلی نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از این چهار پهپاد اکنون یک دستگاه فعال شده و سه دستگاه دیگر نیز بر حسب نیاز […] نوشته مدیریت و پایش مناطق زیست محیطی بوشهر پهپادی شد اولین بار در پهپاد نیوز. پدیدار شد.

پایگاه خبری پهپاد نیوز، اخبار پهپاد؛ قوانین استفاده از پهپاد در امارات متحده عربی، قوانین پرنده بدون سرنشین در امارات متحده عربی  تفریحی (یعنی پرواز برای تفریح) ۱- تمام هواپیماهای بدون سرنشین به وزن ۵ کیلوگرم (۱۱ پوند) یا کمتر فقط اجازه پرواز در منطقه پرواز تأیید شده (یعنی منطقه سبز) را دارند. ۲- در هنگام پرواز هواپیماهای بدون سرنشین از […] نوشته قوانین استفاده از پهپاد در امارات متحده عربی اولین بار در پهپاد نیوز. پدیدار شد.

پایگاه خبری پهپاد نیوز، اخبار پهپاد؛ پهپاد نیوز- سخنگوی نیروهای مسلح یمن روز جمعه اعلام کرد: یگان پهپادی یمن با استفاده از چند فروند هواپیمای بدون سرنشین «قاصف۲K» عملیات گسترده ای را علیه پایگاه خمیس مشیط و نجران در جنوب عربستان انجام داد. به گزارش شبکه خبری المسیره ، سرتیپ یحیی سریع افزود: در این عملیات، اتاق عملیات و کنترل فرودگاه […] نوشته حمله پهپادی یمن به جنوب عربستان اولین بار در پهپاد نیوز. پدیدار شد.

پایگاه خبری پهپاد نیوز، اخبار پهپاد؛ پهپاد نیوز- فرمانده ارشد نیروی هوایی آمریکا از روش های جدید ارتش برای تقویت پهپادهای نظامی خبر داد که با مجهز شدن این فناوری دیگر هیچ دشمنی نمی تواند پهپادهای ایالات متحده را مورد هدف قرار دهد. به گزارش روز جمعه نشریه نشنال اینترست، ژنرال “جفری هریگیان” فرمانده نیروی هوایی آمریکا در اروپا به خبرنگاران […] نوشته برنامه نیروی هوایی آمریکا برای محافظت از پهپادهای نظامی اولین بار در پهپاد نیوز. پدیدار شد.

پایگاه خبری پهپاد نیوز، اخبار پهپاد؛ پهپاد نیوز- رسانه‌های رسمی سعودی عصر جمعه تأیید کردند که پهپادهای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن مواضع نظامی سعودی را هدف قرار دادند. به گزارش شبکه خبری “العربیه”، “ترکی المالکی” سخنگوی ائتلاف متجاوز سعودی به یمن مدعی شد که سه فروند از پهپادها در خاک یمن رهگیری و منهدم شده‌اند. این اقدام یک روز پس از آن […] نوشته حمله پهپادهای انصارالله یمن به عربستان اولین بار در پهپاد نیوز. پدیدار شد.

پایگاه خبری پهپاد نیوز، اخبار پهپاد؛ پهپاد نیوز: در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که مدیریت و نگهداشت شهرنیازمند امکانات و تجهیزاتی است که شاید در گذشته دوراز تصور بوده، اما اکنون به یک ضرورت و نیازاساسی تبدیل شده است. همشهری آنلاین_ مریم قاسمی:  برخلاف دید عمومی مدیریت شهر فقط به رفت و روب زباله و روکش آسفالت و کاشت گل و گیاه […] نوشته هیچ تخلفی از چشم پهپادها دور نمی‌ماند اولین بار در پهپاد نیوز. پدیدار شد.